Skip links

Hakkımda

18.08.1970 tarihinde İzmir’de doğdum. İlk,orta ve lise öğrenimimi İzmir’de tamamladım.1987 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini

kazandım ve 1993 yılında mezun oldum. Tıp fakültesi öğrencisi iken Londra’ da King’s College Hospital da değişim proğramı ile staj yaptım. Aynı yıl tıpta uzmanlık sınavında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi(şu anki adıyla Katip Çelebi Üniversitesi) Kalp ve Damar cerrahi kliniğinde ihtisas hakkı kazandım.1999 yılında ihtisasımı bitirerek, kalp damar cerrahı unvanı aldım.1999-2001 yılları arasında Çanakkale Devlet Hastanesinde kalp damar cerrahi uzmanı ve başhekim yardımcısı olarak çalıştım. 2001-2021 yılları arasında Aydın Devlet Hastanesinde hizmet vererek 2021 şubat ayında emekli oldum. 27 yıllık uzmanlık hayatımda branşımı ilgilendiren kalp by-passı ameliyatları,kalp kapak ameliyatları,varis ve periferik arter cerrahisi ameliyatları yaptım. Venöz cerrahideki gelişmeleri kongreler ve workshoplarla yakından takip ederek endovenöz lazer, endovenöz radyofrekans ve yapıştırıcı (glue) ile varis ameliyatları tecrübe ettim.Sklerozan terapi ve varis ülserleri tedavisi yaptım.

Aktif olarak Türk Kalp Damar Cerrahi Derneği, Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, Fleboloji ve ESVS (European Society for Vascular

Surgery) ve Türk Kardiyoloji Derneği üyesiyim. Ayrıca Türkiye Yardımsevenler Derneği üyesi olarak mesleğimle ilgili ve dışında da sosyal yardım projelerinde görev almaktan keyif alırım.

İnsanlığa her alanda yardımcı olma felsefesiyle başladığım mesleğime ek olarak kişisel gelişim ve iletişim konularına olan ilgim sebebiyle yaşam koçluğu, ebeveyn ve öğrenci koçluğunu da hobi olarak yapmaktayım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

İletişim Formu
Mesaj Gönderin

  Randevu Oluştur

  Uzman sağlık personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Ayrıca bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

  0533 963 54 45

   WhatsApp WhatsApp
   Hemen Ara
   Yol Tarifi